KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16795320

nr 1679 5320

Gunnar Johansson

(1916-1996), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 32/50, sjöfåglar, bladets mått: 50x31 cm, yttermått inklusive ram: 67x48 cm

Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 19:52:25

15/2 11:55:36 1      Vinnande bud

Gunnar Johansson

Läs mer om Gunnar Johansson